شرکت کویر مقوا اردستان تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت کویر مقوا اردستان جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت . در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است . تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی این شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت کویر مقوا اردستان است .
در این میان شرکت کویر مقوا اردستان با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

ما در تلاش هستیم تا با بکارگیری ضایعات کاغذی ، تولید کننده مقوا پشت طوسی باشیم. علاقه مندیم که استانداردهای تولیدی خود را منطبق با استانداردهای جهانی ارتقا بخشیم . توانمندی ما در گرو بکارگیری تکنولوژی مناسب، ارتقاء سطح دانش و یادگیری و ایجاد سازمانی هوشیار و حساس میباشد. معتقدیم که فعالیتهای ما در محیط کسب و کار باید به گونه ای ارزش آفرین باشدکه برند شرکت کویر مقوا اردستان را تبدیل به مفهومی پویا، خلاق و مسئول در محیط کسب و کار نماید. اعتقاد داریم که میبایست حافظ منافع همه ذینفعان سازمان باشیم و محدودیت های زیست محیطی را پاس بداریم وهمچنین در استفاده از منابع محدود آبی مسئولانه رفتار نماییم که در نهایت محصولات شرکت در موقعیتی پایدار و ارزشمند در میان مصرف کنندگان بتوانند بیش از گذشته جایگاه خود را حفظ و ارتقاء بخشند.