بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان به همراه مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگلها و مراتع ، نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس شورای اسلامی

در این بازدید مدیرعامل کارخانه کویرمقوا ( جناب آقای طباطبائی ) اظهار کرد : اولین کارخانه تولید کننده مقوای پشت طوسی کشور با سرمایه گذاری یک هزار میلیارد ریالی تا پایان سال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

طباطبائی در گفت وگو با نگین کویر با بیان اینکه عملیات عمرانی احداث این کارخانه در جاده زواره به شهراب و در کنار نیروگاه سیکل ترکیبی از سال ۸۹ شروع شده است اظهار کرد: این کارخانه به عنوان اولین تولید کننده مقوای پشت طوسی در کشور است که در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با زیربنای ۲هکتار احداث می شود.

وی با بیان اینکه تولید روزانه این کارخانه ۲۰۰تن مقوا می باشد تصریح کرد: برای احداث این کارخانه یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که تاکنون ۵۰۰میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل کارخانه کویرمقوا پیشرفت فیزیکی این کارخانه را ۶۵درصد اعلام کرد و افزود: در صورت کمک مسئولین و حل مشکلات مربوط به برق، پیش بینی می شود تا پایان سال شاهد افتتاح و بهره برداری از این مجموعه تولیدی باشیم.

طباطبائی تصریح کرد: با راه اندازی این کارخانه برای ۴۰۰ نفر بصورت مستقیم اشتغال زایی می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran